2 август 2022 | 00:12

Държавният глава ще представи задачите и приоритетите на служебното правителство

В 12.00 часа държавният глава ще представи задачите и приоритетите на служебното правителство на церемония в Гербовата зала в президентската институция.
 
***
 
 
На 2 август, вторник, от 17.30 часа в зала „Арена Армеец“ в София президентът Румен Радев ще открие Световното първенство по таекуондо за юноши и девойки. Събитието се провежда под патронажа на държавния глава.
 
България е домакин на две световни първенства по таекуондо тази година, като от 28 юли до 7 август София приема Световното първенство за кадети, Световно първенство за юноши и девойки и най-големият световен форум на този спорт – Генералната асамблея на Световната федерация. В спортните форуми в страната ни участват хиляди спортисти  от цял свят.
 

 

ОТКРИТО УПРАВЛЕНИЕ

e-ДОКУМЕНТИ

ПОСЛАНИЕ ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ

БЪЛГАРСКАТА КОЛЕДА

ПОДКРЕПИ ЕДНА МЕЧТА

НАГРАДА ДЖОН АТАНАСОВ

СПОРТУВАЙ С ПРЕЗИДЕНТА

КОНСУЛТАТИВЕН СЪВЕТ ЗА НАЦИОНАЛНА СИГУРНОСТ


Полезни връзки