НОВИНИ

Нов профил на президента на Република България в социалната мрежа Twitter

2017-01-25 17:00:00

Актуалният профил на Президентството в социалната мрежа Twitter е President.bg @PresidentOfBg.

ОЩЕ ОТ НОВИНИ

Вицепрезидентът: Ще нараства ролята на България и Румъния за сигурността и развитието на Европейския съюз

12 септември 2025 | 17:05
Европа трябва да върне лидерските си позиции на световната сцена и да диктува решенията, а не да е от страната на догонващите, изтъкна Илияна Йотова в интервю за Националната телевизия на Румъния

Румен Радев: Националната служба за охрана е значим фактор в системата за защита на националната сигурност

12 септември 2025 | 15:03
Това заяви държавният глава Румен Радев в приветствието си на церемонията по случай 146 години от създаването на Службата

Държавният глава: България става все по-видима на инвестиционната карта на германския бизнес

11 септември 2025 | 13:01
България е все по-видима на германската инвестиционна карта и все по-привлекателна за германските компании, много от които реинвестират своята печалба и изнасят научно-изследователски развойни центрове у нас. Това заяви президентът Румен Радев по време на среща на „Дондуков“ 2 с ръководството на Федералната асоциация за икономическо развитие и външна търговия на Германия (BWA).

Държавният глава Румен Радев проведе телефонен разговор с емира на Катар шейх Тамим бин Хамад ал-Тани

10 септември 2025 | 17:05
Българският държавен глава подчерта значението на усилията в глобален план за противодействие на тероризма, като изрази същевременно безпокойството си от ескалацията на напрежение в Близкия изток вследствие на нанесения от Държавата Израел въздушен удар в столицата на Държавата Катар Доха.

ОТКРИТО УПРАВЛЕНИЕ

e-ДОКУМЕНТИ

ПОСЛАНИЕ ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ

БЪЛГАРСКАТА КОЛЕДА

ПОДКРЕПИ ЕДНА МЕЧТА

НАГРАДА ДЖОН АТАНАСОВ

СПОРТУВАЙ С ПРЕЗИДЕНТА

КОНСУЛТАТИВЕН СЪВЕТ ЗА НАЦИОНАЛНА СИГУРНОСТ


Полезни връзки