НОВИНИ

Президентът Румен Радев проведе среща с кмета на Благоевград Илко Стоянов

2022-02-04 17:08:00

Президентът Румен Радев проведе среща с кмета на  Благоевград Илко Стоянов и министър-председателя Кирил Петков.
Държавният глава е на посещение в града по повод тържественото отбелязване на 150-годишнината от рождението на Гоце Делчев. Румен Радев ще се включи във тържественото факелно шествие и ще отдаде почит пред паметника на българския революционер, чието име се нарежда сред най-значимите в освободителното движение в Македония и Одринско. По време на официалната церемония президентът ще приеме почетния строй и ще отправи слово пред жителите и гостите на града.

ОЩЕ ОТ НОВИНИ

Под патронажа на президента Илияна Йотова ще се проведе инициативата на британското посолство „Посланик за един ден“

11 март 2026 | 14:02
Победителките ще имат възможност да участват в работното ежедневие на президента Илияна Йотова и на британския посланик Натаниел Копси, да се срещнат с представители на законодателната и изпълнителната власт, на гражданския сектор и на бизнеса.

Илияна Йотова: Днес молитвата ни е за мир, разум и диалог

10 март 2026 | 12:12
Държавният глава участва в отбелязването на 83 години от спасяването на българските евреи

Държавният глава удостои посланика на Република Аржентина в България с орден „Мадарски конник“ първа степен

9 март 2026 | 16:04
В приветствието си Илияна Йотова открои професионалния опит и ползотворната работа на посланик Майер в България, като по думите й неговите усилия са насърчили културните и образователни връзки между двата народа

Президентът обсъди с представители на български организации в Молдова развитието на филиала на Русенския университет в Тараклия

6 март 2026 | 17:05
Акцент в разговорите беше и административно-териториалната реформа в страната

ОТКРИТО УПРАВЛЕНИЕ

e-ДОКУМЕНТИ

ПОСЛАНИЕ ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ

БЪЛГАРСКАТА КОЛЕДА

ПОДКРЕПИ ЕДНА МЕЧТА

НАГРАДА ДЖОН АТАНАСОВ

СПОРТУВАЙ С ПРЕЗИДЕНТА

КОНСУЛТАТИВЕН СЪВЕТ ЗА НАЦИОНАЛНА СИГУРНОСТ


Полезни връзки