НОВИНИ

Вицепрезидентът Илияна Йотова: Носете България в сърцето си

2017-04-30 18:20:00

„Пейте български песни и носете България в сърцето си”, с това пожелание вицепрезидентът Илияна Йотова се обърна към участниците в V Национален младежки конкурс за популярна песен „Петнадесет лалета”, който се проведе в гр. Хисаря.

„Искаме да ви виждаме у дома, разнасяйте славата на световните сцени, но се завръщайте. България има нужда от вас и от таланта ви”, каза още вицепрезидентът. Според Илияна Йотова децата са утрешните творци, от които ще има нужда цялото ни общество. „Във времена, в които ценностите и духът не са на почит, надеждата е в младите хора“, посочи вицепрезидентът.

Илияна Йотова изрази благодарност за възможността да звучат български песни и за усилията на организаторите на конкурса, който тази година се проведе под патронажа на вицепрезидента. Илияна Йотова връчи голямата награда за цялостно представяне и най-добър изпълнител на фестивала на Кристина Дончева и пожела на голямата победителка винаги да има 15 лалета на всеки свой концерт.

ОЩЕ ОТ НОВИНИ

Над 3 720 000 лева достигнаха даренията за „Българската Коледа” от началото на двадесет и третото издание на благотворителната кампания

26 декември 2025 | 09:09
На коледния благотворителен спектакъл „Българската Коледа“ присъстваха президентът Румен Радев и неговата съпруга Десислава Радева, представители на държавни институции, дипломати, дарители, посланици на кампанията и деца, подпомогнати от „Българската Коледа”

Президентът Румен Радев обсъди с ръководството на Асоциацията на банките в България готовността на банковия сектор за въвеждане на еврото

22 декември 2025 | 15:03
Готовността на банковия сектор за въвеждане на еврото от 1 януари 2026 г. обсъди държавният глава Румен Радев на среща в президентската институция с ръководството на Асоциацията на банките в България. В срещата участва и вицепрезидентът Илияна Йотова.

Илияна Йотова в Сухиндол: Местната власт е стабилна, с отговорно и държавническо поведение

19 декември 2025 | 18:06
Вицепрезидентът беше гост на честването на 55-годишнината от обявяването на Сухиндол за град

Вицепрезидентът: Виждам у хората голямо желание със своя глас да променят управлението в България

19 декември 2025 | 18:06
Не бива да превръщаме институциите в места, които работят за нечии лични интереси или против други личности, категорична е Илияна Йотова

ОТКРИТО УПРАВЛЕНИЕ

e-ДОКУМЕНТИ

ПОСЛАНИЕ ЗА НОВА БЪЛГАРИЯ

БЪЛГАРСКАТА КОЛЕДА

ПОДКРЕПИ ЕДНА МЕЧТА

НАГРАДА ДЖОН АТАНАСОВ

СПОРТУВАЙ С ПРЕЗИДЕНТА

КОНСУЛТАТИВЕН СЪВЕТ ЗА НАЦИОНАЛНА СИГУРНОСТ


Полезни връзки