ФОТО ГАЛЕРИЯ

Почетен плакет получи президентът Росен Плевнелиев от „Съюза на репресираните от комунизма-памет“ и Федерация „Справедливост – България“ за инициативата „25 години свободна България“

2014-12-10 17:46:00

Почетен плакет получи президентът Росен Плевнелиев от „Съюза на репресираните от комунизма-памет“ и Федерация „Справедливост – България“ за инициативата „25 години свободна България“, посветена на годишнината от демократичните промени в страната.

Ръководствата на двете организации изказаха благодарността си на държавният глава, че с действията си не е позволил да бъдат забравени хората, които в годините на комунистическия режим с гражданска доблест са отстоявали каузата за свобода и демокрация.

ОЩЕ ОТ ФОТО ГАЛЕРИЯ

Президентът Йотова бе домакин на юбилейната среща на върха на ПСЮИЕ

10 юни 2026 | 20:08

Илияна Йотова подкрепи Благотворителния "Мач на надеждата", организиран от Фондация "Стилиян Петров"

7 юни 2026 | 10:10

Посещение на президента Илияна Йотова в Армения за участие в Осмата среща на върха на Европейската политическа общност

4 май 2026 | 12:12

Участие на президента Илияна Йотова в програмата, посветена на 150 години от избухването на Априлското въстание в Панагюрище

1 май 2026 | 21:09

ОТКРИТО УПРАВЛЕНИЕ

e-ДОКУМЕНТИ

НАЗНАЧАВАНЕ НА ЧЛЕН НА КПК

НАЗНАЧАВАНЕ НА ЦИК

БЪЛГАРСКАТА КОЛЕДА

ПОДКРЕПИ ЕДНА МЕЧТА

НАГРАДА ДЖОН АТАНАСОВ

СПОРТУВАЙ С ПРЕЗИДЕНТА

КОНСУЛТАТИВЕН СЪВЕТ ЗА НАЦИОНАЛНА СИГУРНОСТ


Полезни връзки